Mastercard – rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw

Czy wiesz, że dzięki kartom Mastercard dla małych i średnich firm zaoszczędzisz czas, pieniądze i zapewnisz swojej firmie przewagę konkurencyjną? Dodatkowo,  Twoi pracownicy zyskają bezpieczeństwo finansowe, a Ty będziesz mógł mocniej skoncentrować się na realizacji biznesowych celów. Jak to możliwe?

 

Co może dla Ciebie zrobić Mastercard?

Dzięki kartom Mastercard Ty oraz Twoi pracownicy możecie dokonywać płatności bezgotówkowych oraz wypłacać pieniądze z bankomatów w Polsce i na całym świecie. Żadna z dostępnych na polskim rynku kart nie jest akceptowana w tak wielu krajach i tak licznych punktach handlowo-usługowych.

Korzystanie z karty to również brak konieczności noszenia ze sobą gotówki. W przypadku przedstawicieli wielu profesji ma to kluczowe znaczenie i przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa najcenniejszego zasobu firmy – ludzi.

Na wszystkich użytkowników Mastercard czekają atrakcyjne programy rabatowe, które pozwalają na jeszcze lepszą możliwość kontroli wydatków (np. Buy&Smile).

 

Korzyści dla przedsiębiorców 

Karta Mastercard Business to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, niezależnie od ich wielkości. Dzięki kartom Mastercard Business można oddzielić firmowe wydatki od osobistych wydatków pracowników. Zapewniają ona pełną przejrzystość wydatków dokonywanych przez pracowników w imieniu firmy, pozwalają lepiej je kontrolować, a nawet ustalać ich limity. Wszystko to w efekcie prowadzi do usprawnienia zarządzania finansami firmy.

Użytkując kartę Mastercard Small Business będziesz miał również dostęp do danych historycznych wszystkich transakcji na rachunku bankowym. Dzięki generowanym raportom wydatków będziesz mógł więc dowiedzieć się co firma kupiła wczoraj, tydzień czy rok temu. Szybko i bez zbędnych procedur. Dane te będziesz mógł łatwo wykorzystać do kontroli ponoszonych przez firmę kosztów.

 

Korzyści dla średnich firm 

Karta Debit Mastercard Business została stworzona z myślą o średnich firmach. Dzięki temu, że jest akceptowana w przeszło 32 milionach punktów na całym świecie, Twoi pracownicy będą mieli niemal nieograniczony dostęp do firmowej gotówki. Awaria samochodu podczas służbowej podróży? Nieplanowana wcześniej konieczność zakupu biletu lotniczego? Karta Debit Mastercard Business to finansowe bezpieczeństwo w każdej sytuacji.